Yhteystiedot - Onnipyörä

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Palvelemme laadukkaasti ja iloisesti joka päivä. Yhdessä löydämme varmasti juuri sinulle oikean ratkaisun. Löydämme varmasti myös ratkaisut isommille kokonaisuuksille esim. yrityksille.

Onnipyörä Turku Länsikeskus

Turku Länsikeskus

Viilarinkatu 1
20320 Turku
asiakaspalvelu@onnipyora.fi
044 989 2441

huolto@onnipyora.fi
050 052 1866

Katso sijainti kartalla

Aukioloajat
ma-pe 10-19
la 10-15
su Suljettu

Poikkeavat aukioloajat
to 20.6.2024 10-16
21.6. – 23.6.2024 suljettu

 

Tomi Kotiranta

Sähköpyöräkaup­pias
Tomi Kotiranta
044 096 1161
tomi@onnipyora.fi

Mika Sevón

Sähköpyöräkaup­pias
Mika Sevón
050 404 1040
mika@onnipyora.fi

Olli Merilahti

Myymälä- / verkkokauppavastaava
Olli Merilahti
040 821 2320
olli@onnipyora.fi

Jouni Nummila

Huoltopäällikkö / myynti
Jouni Numminen
050 052 1866
huolto@onnipyora.fi

Edvin Leppänen

Huolto / myynti
Edvin Leppänen
050 566 3111
asiakaspalvelu@onnipyora.fi

Onnipyörä Turku Portsa

Turku Portsa

Puutarhakatu 40
20100 Turku
portsa@onnipyora.fi
050 329 7243

huolto.portsa@onnipyora.fi

Katso sijainti kartalla

Aukioloajat
ma-pe 9-18
la 10-15
su Suljettu

Poikkeavat aukioloajat
to 20.6.2024 10-16
21.6. – 23.6.2024 suljettu

Jauhokuja 3 (Liikuntamylly)
00920 Helsinki
helsinki@onnipyora.fi
010 778 5902

Katso sijainti kartalla

Aukioloajat
ma-pe 10–18
la 10–15
su Suljettu

Klaus

Myymälävastaava
Klaus Häkkinen
010 778 5902
helsinki@onnipyora.fi

Teemu

Myynti
Teemu Häkkinen
010 778 5902
helsinki@onnipyora.fi

Onnipyörä Lappeenranta

Lappeenranta

Teollisuuskatu 6 (Tackla Center)
53600 Lappeenranta
lappeenranta@onnipyora.fi
010 778 5909

Katso sijainti kartalla

Aukioloajat
ma-pe 10–18
la 10–15
su Suljettu

Petri Nylund

Sähköpyöräkauppias
Petri Nylund
0500 252 744
petri@onnipyora.fi

Markku Myyryläinen

Myynti ja töiden vastaanotto
Markku Myyryläinen
010 778 5909
lappeenranta@onnipyora.fi

Onnipyörä Leppävirta

Leppävirta

Vokkolantie 1 (Vesileppis Sport Shop)
79100 Leppävirta
leppavirta@onnipyora.fi
017 553 3100

Katso sijainti kartalla

Aukioloajat
ma-pe 10–17
la 10–14
su Suljettu

Myynti / huolto
Arto Kainulainen
017 553 3100
leppavirta@onnipyora.fi