Turku, Lappeenranta ja Helsinki - Onnipyörä

Onnipyörä Turku

Myymälän yhteystiedot
Viilarinkatu 1
20320 Turku
044 989 2441
asiakaspalvelu@onnipyora.fi

Aukioloajat
ma-pe 10-19
la 10-15
su Suljettu

Sähköpyörät Turun Länsikeskuksesta
Tomi Kotiranta - Sähköpyöräkauppias

Sähköpyöräkaup­pias
Tomi Kotiranta
044 096 1161
tomi@onnipyora.fi

Mika Sevón - Sähköpyöräkauppias

Sähköpyöräkaup­pias
Mika Sevón
050 404 1040
mika@onnipyora.fi

Olli Merilahti

Myynti
Olli Merilahti
040 821 2320
olli@onnipyora.fi

Sähköpyörän huolto

Huolto
Jouni Numminen
0500 521 866
huolto@onnipyora.fi

Onnipyörä Lappeen­ranta

Myymälän yhteystiedot
Teollisuuskatu 6 (Tackla Center)
53600 Lappeenranta
lappeenranta@onnipyora.fi

Myymäläpäällikkö
Markku Myyryläinen
010 778 5909

Petri Nylund
0500 252 744

Aukioloajat
ma-pe 10–18
la 10–15
su Suljettu

Onnipyörä Lappeenranta

Onnipyörä Helsinki

Myymälän yhteystiedot
Jauhokuja 3 (Liikuntamylly)
00920 Helsinki
helsinki@onnipyora.fi

Myymälävastaava
Klaus Häkkinen
010 778 5902

Aukioloajat
ma-pe 10–18
la 10–15
su Suljettu

Onnipyörä Helsinki

Ota yhteyttä

Mikäli sinulle tulee kysyttävää tai jokin arveluttaa sähköpolkupyörien osalta, ota ihmeessä yhteyttä. Autamme kaikissa sähköpolkupyöriin liittyvissä asioissa merkistä riippumatta. Tervetuloa Varsinais-Suomen ainoaan sähköpolkupyöriin erikoistuneeseen liikkeeseen!

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.